Kapat
  • Paylaş
  • 247

Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 10 iOS Oyun Ve Uygulama!

Anasayfa
Mobil Kısa Süreliğine Ücretsiz Olan 10 iOS Oyun Ve Uygulama!

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS kullanıcıların işine yarayacak ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak pek çok kullanışlı uygulama ve oyuna ev sahipliği yapıyor.

Ülkemizdeki döviz fiyatlarının yüksek olması nedeniyle App Store’da satılan uygulamaların ve oyunların pahalı olduğu bir dönemde kısa süreliğine ücretsiz olan 10 iOS oyunu ve uygulamasını sizler için derledik.

 

Önemli Not : Listedeki bazı uygulama ya da oyunların ücretsiz indirme süreleri tamamlanmış olabilir.

 

FakeTime – Unoffical Prank for FaceTime

Arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize şakalar yapıp eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir uygulama olan FakeTime uygulamasıyla birlikte FaceTime uygulamasında sanki bir ünlüyle konuşuyormuş gibi davranıp çevrenizdekilere kandırabilirsiniz. Normal fiyatı 0.99 dolar olan uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.

FakeTime

Backgammon Premium

Nokia model akıllı telefonlardan tanıdığımız tavla oyunu App Store’da. App Store’da yer alan en iyi tavla uygulaması ünvanına sahip uygulama olan Backgammon Premium uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Arkadaşınızla ya da rastgele bir rakip ile birlikle oynayabileceğiniz Backgammon Premium uygulaması MacWorld tarafından da tavsiye edilen oyunlar arasında yer alıyor. Normal fiyatı 1.99 dolar olan oyunu an itibariyle App Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Backgammon Premium

Sketch Fan Pro

Profesyonel kullanıcılar için geliştirilmiş çizim uygulaması olan Sketch Fan uygulamasıyla birlikte boyama ve çizme gibi işlemler gerçekleştirebilirsiniz. 80’den fazla fırça seçeneğini içerisinde barındıran uygulama ile profesyonel çizimler sizi bekliyor. App Store’da normalde 5.99 dolar fiyat etiketine sahip olan Sketch Fan Pro uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sketch Fan Pro – My Art Pad

PicCollage EDU

App Store’da milyonlarca kullanıcının indirdiği ve severek kullandığı bir fotoğraf uygulaması olan PicCollage EDU uygulamasıyla birlikte çocuklarınızın çizim yeteneğini geliştirebilirsiniz. Yüzlerce arka planın ve eğlenceli etiketlerin bulunduğu uygulamayı 1.99 dolar yerine ücretsiz olarak App Store’dan indirebilirsiniz.

PicCollage EDU – Collage Maker

Treasure Miner

App Store’da yer alan başarılı “SandBox” türündeki oyunlardan birisi olan Teasure Miner oyunuyla birlikte kendi maden altyapınızı oluşturabilir ve nadir olan cevherlere ve madenlere ulaşabilirsiniz. Normal fiyatı 0.99 dolar olan Treasure Miner oyununu App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Treasure Miner – 2d gem mine

Telepaste

iPhone ve iPad’inizde kullanabileceğiniz başarılı QR kod okuyucu uygulamaların başında gelen Telepaste uygulamasıyla birlikte yakaladığınız bağlantılar bir QR koda dönüştürülebilyor. Uygulamanızın içerisinde şifreli bir şekilde saklayabileceğiniz QR kodlarınızı otomatik olarak kopyalayabiliyorsunuz. Normal fiyatı 0.99 dolar olan uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Telepaste

Cribbage Premium

App Store’un en yüksek puana sahip iskambil oyunu olan Cribbage Premium ile klasik iskambil oyununu iPhone’unuz üzerinden oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ya da rastgele rakiplerle oynayabileceğiniz Cribbage Premium oyunuyla kendinizi geliştirebilirsiniz. Normalde 1.99 dolardan satışa sunulan oyunu, App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cribbage Premium

Scelta : Track My Weight

Normal fiyatı 4.99 dolar Scelta : Track my weight uygulamasıyla birlikte kilonuzu takip edebilir ve kilo verme sürecinizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Scelta : Track My Weight

Into The Dark : Narakan

Sıra tabanlı strateji oyunlarıyla taktik oyunlarını başarılı bir şekilde sentezleyen Narakan oyunu ile birlikte sıkıcı zamanlar son buluyor. Etkileyici müziklere akıcı bir senaryoya ve başarılı grafiklere sahip olan Narakan oyununu 3.99 dolar yerine ücretsiz olarak App Store’dan indirebilirsiniz.
Into The Dark : Narakan

MyTracks

GPS verilerinizi alabileceğiniz bir uygulama olan MyTacks uygulaması ile gittiğiniz yerlerin coğrafi verileri ile birlikte hızınızı da öğrenebilirsiniz. Normalde 4.99 dolardan satışa sunulan uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

MyTracks

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.