Kapat

Leauge Of Legends’in Yeni Sezon Videosu Yayınlandı

Anasayfa
Oyun Leauge Of Legends’in Yeni Sezon Videosu Yayınlandı

Türkiye’de LOL olarak bilinen oyunun yeni sezonu adına yayınlanan videosunda 3 farklı olay üzerinde durulmuş oyunun ülkemizde birçok kişi tarafından oynanması bu videoların ülkemizde merak uyandırmasına sebep olmuştur. E spor adı altında ülkemizde birçok kişi takımlar halinde bu oyunu oynamaktadır. Oyun gayet akıcı ve kendisini çekici kılan yapısı ile birçok kişiyi kendine bağımlı hale getirmiştir. LOL birçok hayali karakteri bulunan bir savaş oyunudur.

Bu savaş oyunu normal oyunlar gibi değil hayali birçok karakter ile bu karakterlerin gelişimi sayesinde oyuncuların gelişmişlik seviyesini belirledikleri bir oyundur. Günlük giriş sayısı oldukça fazla olan oyunun yeni sezonunu merakla bekleyen birçok kişi var.

League Of Legend’s Nasıl Bir Oyundur?

LOL kullanıcılarına gelişme imkanı sunan ve kazanılan her savaşta yeni ödüller ve seviye yükseltme hediyeleri ile ilerleyen bir oyundur. Kişiler envanterlerini kazandıkları paralarla genişletebilmektedirler. Bu sayede oyun sırasında daha gelişmiş malzemeler ile oynama imkanına sahip olmaktadırlar. Bunun sonucunda ise oyunu daha kolay kazanabilir ve daha hızlı gelişme bilirsiniz. Oyun içerik bakımından savaş oyunudur.

Oldukça akıcı ve sokmayan bu oyunu oynamak gerçekten zevk vericidir. Ülkemizde birçok kişi tarafından oynanan oyunun birçok takımı bulunmaktadır. Bu sayede insanlar topluca savaşabiliyor ve takım halinde puan kazanabiliyorlar. Büyük firmalar tarafından LOL oyuncularına yapılan teşviklerle e spor takımları kurulmakta bu takımlar dünyadan birçok ülkenin katıldığı turnuvalara katılmaktadır. Bu sebeple LOL oyununa ilgi alaka oldukça yüksektir.

LOL Para Kazandırır Mı?

İlk zamanlarda LOL insanların zevk ve eğlenmek için oynadığı bir oyun olsa da zamanla bu durum değişti. Günümüzde ortaya çıkan takımlar ile dünya turnuvalarına katılmakta ve bu turnuvaları kazanmaları halinde yüklü miktarda paralar kazanmaktadırlar. Günümüzde maaşla çalışan LOL oyuncuları bulunmaktadır. LOL oldukça zevkli bunun yanında para kazanabileceğiniz bir alandır. Yeni sezonu merakla beklenen LOL’ün tanıtım videosunda 3 farklı olay üzerinde durup bunları vurgulaması oyunun içeriğinin bu olaylara dönük olabileceğini akıllara getirmektedir. Yeni sezon oyunu yayınlandığında bu sorular cevap bulacaktır. LOL oldukça akıcı ve insanların takım halinde oynayabileceği güzel bir oyundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.