Kapat

LG V30 kamera testi: Samsung Galaxy S8 çok korkmalı

Anasayfa
Mobil LG V30 kamera testi: Samsung Galaxy S8 çok korkmalı

Kuşkusuz V30, LG’nin en güzel tasarlanmış bir akıllı telefonu. 6-inç QHD OLED ekranı,  tüm cam tasarımı ve en üst düzey amiral gemisinden istediğiniz tüm modern abartı. Çoğu kişi ekranı fark ederken, en etkilediğimiz kamera bu.

Daha önceki LG cihazlarında olduğu gibi V30’da da iki kamera algılayıcısı bulunuyor: Bir tanesi f / 1.6 diyafram değerine sahip 16 megapiksel çözünürlüklü, düşük ışıklı çekimler için harika bir sensör; diğeri f / 1.9 diyafram açıklığı olan 13 megapiksel geniş açılı bir objektif. Her ikisi de piyasadaki en güçlü kamera deneyimlerinden biriyle birleştirilir.
Geniş açı lens tamamen farklı bir canavar. Manzara çekimler için daha fazlasını istemek, bu özellik çekimlere yeni bir dinamik katıyor.
İyi haber şu ki, kenarlarda büyük bir bozulma gözükmemektedir; bu geniş açı perspektifi kullanırken her zaman bir engel oluşturmaktadır.
Birlikte, her iki sensör, kullanıcılara herhangi bir düğün veya doğum gününe değecek güçlü bir kamera deneyimi sunar. Başka bir deyişle, durumdan bağımsız olarak bu kalibre bir mobil cihazdan isteyebileceğiniz her şeyle ilgili muhteşem resimler üretir.
Manuel mod, profesyonel bir kamera kullanıcısının kıskanç olmasını sağlamak için yeterli kontrol sağlar. V30 yazılımı kullanıcıların beyaz dengesi, ISO, obtüratör hızı ve daha fazlasını ayarlamalarını sağlar. Dijital bir görüntünün tonal dağılımını temsil eden küçük bir histogram bile var.

V30 İle Çekilen Resimler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.