Kapat
  • Paylaş
  • 276

Mozilla’dan Android İçin Yeni İnternet Tarayıcısı!

Anasayfa
Yazılım Mozilla’dan Android İçin Yeni İnternet Tarayıcısı!

Sevilen internet tarayıcısı Mozilla, Android için yeni bir internet tarayıcısı duyurdu. İşte Mozilla’nın Android platformu için duyurduğu yeni internet tarayıcısının detayları. 

Kullanıcıların severek kullandığı internet tarayıcılarının başında gelen Mozilla, Android kullanıcılarını sevindirecek yeni internet tarayıcısını duyurdu. 

Şimdilik Android işletim sistemi kullanıcılarının Firefox Test Pilot programına katılarak indirip deneyebilecekleri Firefox’un yeni internet tarayıcısının adı Reference Browser olarak açıklandı. Android kullanıcıları Mozilla’nın yeni internet tarayıcısı olan Mozilla Reference Browser’ı Firefox Test Pilot programına dahil olarak ücretsiz olarak indirip deneyebilecekler. 

Android 5 sürümü ve üstü Android işletim sistemi kullanan cihazlarda denenebilecek olan Mozilla Reference Browser, bir tarayıcının yanında farklı platformlar için farklı tarayıcıların geliştirilebildiği bir koleksiyon olarak da görülebilir. 

Mozilla Reference Browser Yükleme!

Android 5 sürümü ve üstü Android cihazlarına yüklenebilen Mozilla Reference Browser’ı yüklemek için öncelikle bu linke tıklayarak Google grubuna üye olmanız gerekiyor. 

Son olarak bu linke tıklayıp Mozilla’nın test programına dahil olarak Mozilla Reference Browser’ı cihazınıza indirebileceksiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.