Kapat
  • Paylaş
  • 236

Nokia’dan Yeni Tuşlu Akıllı Telefon!

Anasayfa
Mobil Nokia’dan Yeni Tuşlu Akıllı Telefon!

Bir zamanların modası olan tuşlu akıllı telefonlar Nokia ile geri döndü. İşte Nokia’nın yeni tuşlu akıllı telefonuyla ilgili detaylar. 

Çalışmalarına HMD Global markası altında devam eden bir dönemin popüler markası yeniden kullanıcıların beğenisini kazanmayı başardı. 

5 ana kameraya sahip olan Nokia 9 PureView modeli üzerinde çalışmalarını sürdüren Nokia, kullanıcıların karşısına yeni tuşlu akıllı telefonla çıktı. 

Kısa bir süre içerisinde satışa sunulacak olan Nokia’nın yeni akıllı telefonu 2.4 inç büyüklüğünde 240 x 320 piksel çözünürlük sunan bir ekranla geliyor. 3 Megapiksel çözünürlüğünde tek kamera ile gelen Nokia’nın yeni akıllı telefonunda ayrıca LED flaş bulunuyor. 

8 MB RAM 16 MB Depolama!

Sadece 2G bağlantısını destekleyecek olan Nokia’nın yeni akıllı telefonunda ayrıca 8 MB RAM ve 16 MB depolama alanı buluyor. Nokia’nın yeni tuşlu telefonunun hafızası ayrıca microSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabiliyor. 

360 MHz’lik tek çekirdekli bir işlemciden güç alacak olan Nokia’nın yeni akıllı telefonunda klasik bir telefon özelliklerine ek olarak 3 megapiksel çözünürlüğünde kamera ve MP3 çalma özelliği bulunacak. Özellikle yaşlı kişilerin ilgilisini daha çıkmadan çekmeyi başaran Nokia’nın yeni tuşu akıllı telefonunun ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ve fiyatının ne olacağı şimdilik bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.