Kapat

Pembe Galaxy S8 Gelecek!

Anasayfa
Mobil Pembe Galaxy S8 Gelecek!

Metalik pembe arka yüze sahip Samsung Galaxy S8’in modeli  Avrupa’da piyasaya sunuldu

 

Galaxy S8 Avrupa’da ilk defa piyasaya sürüldüğünde pembe model, seçenekler arasında bulunmuyordu. Ancak şimdi, Hollandalı bir dağıtım şirketi Pink Galaxy S8’in yakında resmi olarak Avrupa’da satışa sunulacağını açıkladı.

 

Samsung Galaxy S8 modelin Gül Pembe rengi Avrupa’da satışa sunuldu. Samsung ilk olarak Galaxy S8’i Tayvan’da satışa sunmuştu. Son öğrendiğimiz bilgilerde Kuzey Amerika’ya geldiğiydi ve şimdi model Avrupa’da görüldü. Hollanda perakende şirketi Belsimpel telefonun web sitesinde yerini aldı.

 

 

 

Hatırlayacağınız üzere Samsung’un göz bebeği telefonu Galaxy S8’in Gül Pembe renk versiyonu ilk olarak Tayvan’da başlatılmıştı. Yeni rengin son duyumlara göre Kuzey Amerika’da olduğu söyleniyordu. Şimdi ise aynı model Avrupa’da ortaya çıktı.

 

 

 

 

Belsimpel yaptığı açıklamada bu modelin Avrupa’da satılacak olan model olmadığını, Avrupa satışlarının Hollanda’dan başlayacağını doğruladı. Belsimpel şu an ön sipariş kabul ediyor, ancak sevkıyatların ne zaman başlayacağı henüz belli değil.

 

 

Samsung’un Pembe Galaxy S8 modeli 599 euro fiyat etiketi ile Hollanda perakende şirketi Belsimpel sitesinde listelendi. Telefonun henüz ön spiarişe ve nakliye işlemiyle ilgili bilgi verilmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.