Kapat
  • Paylaş
  • 237

PlayStation 5 Hakkında Son Bilgiler

Anasayfa
Oyun PlayStation 5 Hakkında Son Bilgiler

Sony’nin merakla beklenen yeni oyun konsolu PlayStation 5 hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

İşte oyun severlerin merakla beklediği Sony’nin yeni oyun konsolu olacak olan Sony PlayStation 5 ile ilgili son bilgiler.

Oyun konsolu pazarının etkili oyuncularından birisi olan Sony, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro ile birlikte oyun severlerin büyük beğenisini kazanmıştı. PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro satışları hız kesmeden devam ederken oyun severlerin gözleri bir sonraki PlayStation modeli olan PlayStation 5’e çevrildi.

Analistler tarafından aktarılan bilgilere göre Sony, PlayStation 5 ve yeni nesil Playstation VR modelinde 4K çözünürlükte 240 FPS desteği sunacak. Sony eğer ki PlayStation 5 ile birlikte 4K çözünürlükte 240 FPS görüntü sunarsa PC oyuncularının PlayStation 5’e geçmelerini sağlayabilir.

Konsol oyuncularının da Sony PlayStation 5 oyun konsolundan beklentisi daha yüksek çözünürlükte daha yüksek FPS değerine ulaşmak.

Sony’ye yakın analistler tarafından aktarılan bilgilere göre, Sony oyun severlerin istekleri doğrultusunda yeni PlayStation’ı oluşturacak. AMD’nin yeni nesil grafik işlemcisi olan AMD Navi GPU’dan güç alacak olan PlayStation 5’in oyun severlerin ihtiyaçlarına cevap vermesi bekleniyor.

Son olarak Sony’nin yeni PlayStation modelini 2019 yılının sonlarında ya da 2020 yılının başlarında tanıtması bekleniyor. Görünüşe göre oyun sever yeni PlayStation 5 için biraz daha bekleyecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.