Kapat

Playstore Yaz Kampanyasında Bomba İndirimler!

Anasayfa
Haberler Playstore Yaz Kampanyasında Bomba İndirimler!

Dijital mağazaların yaz kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Daha geçen haftalarda Steam yaz indirimlerini atlattık, sonrasındaysa bildiğiniz gibi yine Steam’de QuakeCon Bethesda indirimleri başladı ve çoğu oyun yaz indirimlerinden bile düşük fiyatlara indi.

Yaz indirimlerine devam eden mağazalardan biri de Playstore ve indirimdeki oyunlara bakınca aralarda Steam’in indirimlerinden bile daha cazip fiyatlarla karşılaşacağınızı göreceksiniz. Üstelik Playstore’da Turk Telekom müşterilerine özel 12 taksit imkanı da buluyor.

Örneğin Rage 2’nin fiyatı Steam’de 149,50 liraya düşerken, Playstore’da oyunun fiyatı 139 lira olarak belirlenmiş. Benzer biçimde Fallout 4 Game of the Year Edition şu ana kadar gördüğümüz en düşük fiyattan, 62 liradan satılıyor. Bethesda indirimlerindeki Steam fiyatıysa 66,5 lira.

Playstore’un yaz indirimleri sayfasında buna benzer onlarca oyun var. Dolayısıyla bu aralar almak istediğiniz bir oyun varsa, farklı yerlerden fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz olanı seçmenizde fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.