Kapat
  • Paylaş
  • 341

PUBG 19 Aralık Güncellemesiyle Neler Geldi?

Anasayfa
Oyun PUBG 19 Aralık Güncellemesiyle Neler Geldi?

İşte PUBG 19 Aralık güncellemesiyle birlikte gelen yenilikler.

Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanan Battle Royale oyunu PUBG’nin merakla beklenen 19 Aralık güncellemesi yayınlandı. İşte PUBG 19 Aralık güncellemesiyle birlikte gelen yenilikler.

Son zamanların en popüler oyun türü olan Battle Royale oyun türünün önemli temsilcilerinden birisi olan Playerunknown’s Battlegrounds yani PUBG’ye kış geldi. Tam 12.9 GB boyutunda yeni PUBG güncellemesiyle birlikte PUBG’ye kış geldi ve soğuklar etkisini göstermeye başladı. İşte PUBG 19 Aralık güncellemesiyle birlikte PUBG’ye gelen olan yeni özellikler ve kış teması.

PUBG – 19 Aralık Güncellemesi

Bilindiği gibi kısa bir süre önce PUBG’nin en büyük rakibi olan Fortine’ta 7. Sezon başlamış ve Fortnite adasına kış gelmeye başlamıştı. Fortnite adasının bir kısmı karla kaplanmıştı. Fortnite adasının tamamına kışın gelip gelmeyeceği merak edilirken, PUBG’ye gelen 19 Aralık güncellemesiyle birlikte PUBG adasına kış geldi. Oyuna eklenen yeni araçlar ince bir düşünme sürecinin ardından kar temasına uygun bir şekilde eklenmiş. Güncellemenin diğer bir dikkat çekici özelliği ise 6 x 6 harita boyutunun PUBG ‘ye gelmiş olması. İşte PUBG’ye gelen olan yenilikler.

PUBG Yenilikler

Yeni güncelleme ile birlikte gelen en büyük yenilik elbette ki VIKENDI haritası.

VIKENDI Haritası ve Oynayış Değişiklikleri

PUBG’ye yeni güncelleme ile birlikte gelen VIKENDI haritası 6 x 6 harita büyüklüğüne sahip. Erangel ve Miramar 8×8 büyüklüğünde ve 64 kilometre. Sanhok ise 4×4 büyüklüğünde ve 16 kilometre. VIKENDI ise 6×6 büyüklüğünde ve 36 kilometre.

PUBG’nin Vikendi haritası %59.71 oranı ile en sulu PUBG haritası olarak karşımıza çıkıyor.

Bekleme alanında Kar topu oynayabileceğiz Vikendi haritası kar temalı olduğu için haritada kar temalı pek çok şey bulabilirsiniz.

Kırmız ve Mavi alanda bazı değişiklikler içeren yeni harita ile birlikte ayrıca oyuncuların bastığı yerlerde ayak izleri belli bir süre yerde kalacak.

Vikendi Haritası Eşya Dengesi

Vikendi Haritasıyla birlikte loot Miramar ve Erangel haritalarına göre daha iyi olacak olup Sanhok haritasına göre ise daha az olacak. Her anlamda ortada bir harita olarak karşımıza çıkan Vikendi haritası ile birlikte gelen en önemli değişiklik seviye 3 Kask’ın haritada bulunabilecek olması. Eğer ki Seviye 3 kask istiyorsanız bunu airdorp beklemeden de haritadan da bulabileceksiniz. Ayrıca Seviye 3 Yelek’de diğer haritalara göre daha çok bulunabilecek.

Yeni güncelleme ile birlikte gelen G36C silahı sadece Vikendi haritasına özel olarak karşımıza çıkıyor. Mermi olarak 5.56 mm kullanan silah ayrıca 30 mermi kapasitesine sahip. Kar aracı, yeni unvan sistemi ve önemli performans iyileştirmeleri içeren PUBG güncellemesini indirip PUBG keyfinizi katlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.