Kapat
  • Paylaş
  • 221

PUBG Güncellemesi Yayınlandı! İşte Yenilikler!

Anasayfa
Oyun PUBG Güncellemesi Yayınlandı! İşte Yenilikler!

PUBG Güncellemesi Yayınlandı! İşte Yenilikler! Dünyanın en çok oynanan mobil Battle Royale oyunu PUBG önemli bir güncelleme aldı. İşte yeni PUBG Mobile güncellemesiyle birlikte gelen yeni özellikler. 

Akıllı telefonlar üzerinden milyonlarca kişi tarafından oynanan dünyanın en çok oynanan mobil Battle Royale oyunu PUBG Mobile güncellenmeye devam ediyor. Google Play Store ve App Store’da 2018 yılının en iyi mobil oyunu seçilen PUBG Mobile 2019 yılının ilk güncellemesini aldı. Güncelleme ile birlikte PUBG Mobile’a önemli pek çok yenilik eklendi. 

Android ve iOS platformları için yayınlanan PUBG Mobile 0.10.5 güncellemesiyle birlikte oyuncular Miramar, Sanhok ve Erangel haritalarında artık MK47 Mutant silahını kullanabilecek. 191 MB boyutundaki yeni sürümü ayrıca 5. Sezon güncellemesiyle birlikte lazer görüş eklentisini getiriyor. 

Oyuncuların isteklerini dikkate alan PUBG yapımcıları 5. Sezon güncellemesiyle birlikte oyuna klasik sesli komutları yeniden ekliyor. 5. Sezon’un getirdiği en büyük yenilik ise Vikendi kar haritası üzerine yapılan önemli iyileştirmeler olarak karşımıza çıkıyor. 

Yayınlanan geliştirici notlarında yeni güncelleme ile birlikte PUBG Mobile’ın Vikendi kar haritasında sıkıntılı olan loot oranında önemli bir artış gerçekleştiriliyor. Geliştiriciler ayrıca oyunun performansının aratıldığını ve artık daha sıkıntısınız bir PUBG Mobile deneyimi sunduklarını da güncelleme notlarına iliştirmeyi unutmamış. 

Gelelim kötü habere; yeni güncelleme ile geleceğine kesin gözle bakılan ve oyun severlerin dört gözle beklediği PUBG Mobile zombi modu ne yazık ki yeni güncelleme ile birlikte gelmiyor. PUBG’ye yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre zombi modunun 2019 yılında kesin geleceği belirtiliyor olsa da oyun severlerin zombi modu için görünüşe göre biraz daha beklemeleri gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.