Kapat

PUBG Mobile’a Kış Geldi!

Anasayfa
Oyun PUBG Mobile’a Kış Geldi!

PUBG Mobile’in yeni güncellemesi için geri sayım başladı.

Akıllı telefonlarda en çok oynanan oyunlardan birisi olan PUBG Mobile’ın merakla beklenen yeni güncellemesi için geri sayım başladı. Oyun severlerin merakla beklediği PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesiyle birlikte PUBG Mobile’a kış geliyor.

iOS ve Android platformunda yılın mobil oyunu seçilen ve her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından oynanan PUBG Mobile’a yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Bugün PUBG Mobile oynamak isteyen oyuncuların ekranına gelen bir bildirimde PUBG Mobile’ın 17 Aralık 2018 00:00:00 ile 09:00:00 (UTC) saatleri arasında bakım olacağı ve oyunun bu saatler arasında oynanamayacağı belirtiliyor.

18 Aralık tarihinde App Store ve Google Play Store’da yayınlanacak olan PUBG Mobile 0.10.0 güncellemesiyle birlikte PUBG Mobile oyuncuları uzun süredir bekledikleri Vikendi Kış Haritası’na kavuşmuş olacak.

Yılın en iyi oyunlarının seçildiği The Game Awards 2018 etkinliğinde duyurulan PUBG’nin ilk 6 x 6 haritası ile PUBG haritasına kış geleceği açıklanmıştı. Karla ve buzla kaplı haritada oyuncuların daha rahat hareket edebilmeleri için PUBG’ye bir de kar motosikleti geliyor. PUBG Mobile’a gelecek olan kış haritasıyla birlikte PUBG’ye de eklenecek olan kış haritası ile yeni mekanlarda oyuna dahil olmuş olacak.

PUBG Mobile’a erişmek isteyen kullanıcıların aldığı bakım mesajı ise şöyle;

“PUBG MOBILE 17 Aralık tarihinde 00:00:00 ile 09:00:00 (UTC) arası bakım sebebiyle çevrimdışı olacaktır. Bakım ihtiyaçlarına göre, oyun daha erken ya da geç bir saatte hizmete açılabilir.

Yeni sürüm 18 Aralık’tan itibaren Google Play ve App Store’da yayınlanacaktır.

Oyunu 25 Aralık tarihinden önce güncelleyerek Giysi Kutusu III (7g) x1 ve 1.888 BP kazanabilirsin.

Yenilikler:

Yeni güncelleme ile Vikendi geliyor. 6km x 6km karla kaplı bir harita! Detaylar ilerleyen günlerde açıklanacak, bizi takip etmeye devam et!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.