Kapat

PUBG Steam İndirimi Başladı

Anasayfa
Oyun PUBG Steam İndirimi Başladı

PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli hayatta kalma oyunu, son yılların en fazla ilgi çeken oyunları arasında yer almaktadır.

PUBG olarak kısaltılmış oyun, dünyanın her yerinde belirli bir kitleye sahiptir ve eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden olmuştur.

Hem mobil hem de PC versiyonları ile kullanıma sunulmuş oyun, online oyun platformu Steam üzerinde PC’ler için indirime girdi. Kış ayları için birçok indirim yapmış olan Steam, PUBG için yeni yapmış olduğu indirim ile oyunculara büyük bir fırsat sunmaktadır.

Hayatta kalma ve mücadele oyunu sevenler, PUBG Steam satın al araması yaparak hemen indirimli fiyat üzerinden oyuna sahip olabilir.

Oyunu daha uygun bir fiyatla satın almak isteyenler için Steam üzerindeki indirim, belirli bir süreliğine aktif olacaktır.

Steam PUBG Fiyatı Ne Kadar İndirime Girdi?

PUBG, Battle Royale oyun türleri içerisinde çok fazla kullanıcıya hitap etmektedir.

Türünün en iyi oyunlarından olan PUBG, daha önce 67 TL’ye satılmaktaydı.

Son birkaç ay içinde fiyatı yükselerek 87 TL olmuş olan oyun, Steam üzerinde şu anda 58.29 TL’ye indirilmiştir.

Bu fiyat indirimi ile çok avantajlı bir şekilde PUBG alınabilmektedir.

Oyunda yapılan bu %33 indirim ile birçok oyuncuya daha uygun fiyata PUBG sahibi olma fırsatı sunulmuştur. İndirim, birkaç hafta boyunca kullanılabilir durumda olacaktır.

PUBG’nin İndirimli Fiyatı Ne Kadar Süre Boyunca Aktif Olacak?

Yeni kış haritası eklentisi ile birlikte oyunu oynamak isteyenler için PUBG indirimi yaklaşık iki hafta boyunca kullanılabilir. Uygulanan %33’lük PUBG Steam indirimi, yapılan açıklamaya göre 3 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecektir. Rekabet ve eğlence dolu hayatta kalma oyunu PUBG için yapılan bu indirim, online PC oyun platformu olan Steam aracılığı ile sunulmaktadır.

Hayatta Kalma Oyunu PUBG Steam Üzerinde İndirimde Mücadele, hayatta kalma ve eğlencenin bir arada olduğu Battle Royale oyunu için sunulan PUBG Steam oyna indirimi, başladığı andan beri birçok oyuncunun dikkatini çekmeyi başardı.

Silahsız bir şekilde adaya atlamayı ve ev, depo gibi yerlerden mühimmat bularak hayatta kalan son kişi olmayı konu edinen PUBG, uygun fiyatıyla Steam üzerinden satın alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.