Kapat
  • Paylaş
  • 506

PUBG’ye 9 GB’lık Dev Güncelleme Geldi: Bilmeniz Gerekenler

Anasayfa
Oyun PUBG’ye 9 GB’lık Dev Güncelleme Geldi: Bilmeniz Gerekenler

Kısa bir süre önce düşük özelliklere sahip bilgisayarlar için PUBG Lite sürümünü müjdeleyen PUBG Corp. şimdi de PUBG’nin 25. Güncellemesini yayınladı. İşte PUBG için gelen 9 GB boyutundaki güncelleme ile birlikte gelen yeniliklerin hepsi. 

Battle Royale türünün başarılı örneklerinden olan PUBG, yeni güncellemelerle oyuna yeni içerikler eklemeye devam ediyor. Kısa bir süre önce PUBG Mobile için 2019 yılının ilk güncellemesini yayınlayan PUBG Corp. şimdi de PC, PS4 ve Xbox One platformları için 7 saat süren bakımın ardından 9 GB boyutundaki güncelleme yayınladı. Yeni PUBG güncellemesiyle birlikte başta kar bisikleti olmak üzere testte başarılı olamayan eklentiler oyundan çıkartıldı. İşte yeni güncelleme ile birlikte gelen yenilikler. 

1- Erengel ve Vikendi Haritaları İçin Yeni Silah: Bizon (PP-19) SMG

PUBG’nin sevilen haritaları olan Erengel ve Vikendi için yeni silah eklendi. 9mm’lik mermi kullanan Bizon (PP-19) SMG, 53 round kapasitesine sahip. Bizon (PP-19) SMG, ayrıca susturucu, dürbün gibi eklentiler başta olmak üzere yardımcı görüş özelliğini de destekliyor. 

2 – Yardımcı Görüş Eklentisi!

PUBG’nin yeni güncellemesiyle birlikte silahlar için en önemli değişikliklerden biri de yardımcı görüş özelliği oldu. PUBG oyuncularının silahlarla daha kolay nişan alabilmesini sağlayacak olan yeni eklenti şimdilik sadece belli silahlarda kullanılabiliyor. Oyuncular silahlara eklenen yeni yardımcı görüş eklentisini Alt + Sağ Tıklama kombinasyonu ile aktif hale getirebilecek. 

Yardımcı görüş eklentisi şimdilik şu silahlarda kullanılabiliyor. S12K, Bizon, M249,Beryl, M762, AKM, AUG, M416, Mutant, QBZ, SKS, AWM, M24, Kar98k, UMP, Vector, SCAR-L, G36C, SLR, Mini14, Mk14, ve QBU.

3- Vikendi Loot Dengesi!

PUBG oyuncuların geri bildirimleriyle birlikte Vikendi haritasında loot dengelerinde değişikliğe gidildi. Yeni dengelemelerle birlikte SMG oranında azalma, AR oranında artış görüldü. 3. seviye kask ve yelekler de daha artık daha nadir bulunacak. Vikendi’de mavi alanda da önemli değişiklikler yapıldı. Yapılan güncellemeyle mavi alan artık merkezden daha uzakta olacak ve daha fazla hasar verecek.

4- Vikendi İçin Yeni Hava Durumu Ay Işığı!

Vikendi haritası yeni güncelleme ile birlikte ay ve kuzey ışıkları ile aydınlatılmış yeni bir hava durumuna kavuşuyor. 

PUBG içim yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte gelen yeniliklere aşağıda yer alan videodan da izleyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.