Kapat

Razer Blade (2017) İncelemesi

Anasayfa
Oyun Razer Blade (2017) İncelemesi

Bir takım eksikliklere sahip müthiş bir oyun bilgisayarı

Razer, oyunculara odaklanan bir şirkettir. Başlangıçta böyle başladı ve Gunmetal Blade Stealth ve yeni beyaz çevre birimleri ile erişimini daha geniş kitlelere yaymaya çalışırken bile devam ediyor.

Canavarca Özellikler

Blade bir oyun dizüstü bilgisayarı ve dolayısıyla Razer, onu günlük oyunlarda ve etkileyici özellikler ile donatıyor ve Blade’in uyumlu olduğu daha da yoğun VR kuleleri sunuyor. İncelediğimiz temel model, 2.8GHz hızında çalışan, ihtiyaç duyulduğunda 3.2GHz’e kadar Turbo Boost’u gerçekleştirebilen yedinci nesil Intel Core i7-7700HQ ile geliyor.

6 GB bellekli NVIDIA GTX1060, giriş seviyesi Blade’e dahildir. Standart 16GB RAM ve 256GB, 512GB ve 1TB PCle M.2 SSD seçenekleriyle birlikte geliyor.
Apple’ın USB-C’ye tam teşekkül etmesinin aksine, Razer, üç USB 3.0 portu, bir adet USB-C, HDMI, kulaklık girişi ve tescilli şarj portu ile donatarak Blade ile daha ölçülü bir yaklaşım yakaladı (USB üzerinden şarj edemezsiniz -C portu). Razer’in şarj edebileceği ilave bir USB-C’yi dahil etmesi, özel bağlantı noktasını ortadan kaldırması da hoş olurdu, ancak olmadı.

Oyuncuları Sevindiriyor

Oyun, Razer Blade’in adımını gerçekten attığı yerdir. Düşük çözünürlüklü ekranı ile cana yakın teknik özellikleri birleştirin ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.
GTX 1060, oyun bilgisiyle sağlam bir işi başarıyor, ancak ekstra ısı fiyata geliyor. Bu, taraftarlarla mücadele eder ve muharebe yoluyla epik ve gürültülü bir darbe demektir. Fanlar açıldığında, bir uçak çıkıyor gibi.
En önemli şey, Blade’in günümüzün en popüler oyunlarını kolayca idare edebilmesidir.
En düşük depolama kapasitesi 1.899 dolara mal oluyor.

Buna değer mi?

Blade ile Razer güçlü, harika görünüyor ve taşınabilir bir bilgisayar yarattı. Yoğun oynamayı kolaylıkla halledebilir ve ihtiyacınız olan doğru limanlara sahip olabilirsiniz.

Evet, Blade’in eksiklikleri var – görüntüleme, izleme pedi, yüksek sesle hayranlar – ama doğru olan her şeyi yapıyor.
Blade ile aynı özellikleri sunan başka alternatif bilgisayarlar da var, ama hiçbiri aynı premium ve taşınabilir tasarımı sunuyor. İşte bu nedenle Razer’ın sıhhatli dizüstü bilgisayarını düşünmelisiniz: Az sayıdaki daha fazla incelik kazandırmak için.
Biçim ve işlevselliği ilgilendiriyorsa, Blade, küçük tuhaflıklarından ötürü bile uzun boylu duruyor
.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.