Kapat
  • Paylaş
  • 264

Resident Evil 2 Demosu Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Oyun Resident Evil 2 Demosu Ortaya Çıktı!

Oyun severlerin merakla beklediği oyunların başında gelen Resident Evil 2 oyununun demosu, Microsoft Store’da yanlışlıkla ortaya çıktı. Sızdırılan bilgilere göre 11 Ocak 2019’da erişime açılacak olan Resident Evil 2 oyununun demosu, herkese açık olacak ve demo 31 Ocak 2019 tarihinde mağazalardan kaldırılacak.

Sevilen oyun serilerinin başında gelen Resident Evil efsanesi Resident Evil 2 ile geri dönüyor. Sızdırılan bilgilere bakıldığında Resident Evil 2 Remake demosunun normal sürümden biraz farklı olduğu ortaya çıkıyor. Resident Evil 2 oyunun demosu sızdırıldığı yer olan Microsoft Store’da Resident Evil 2 1-Shot Demo adıyla belirtiliyor. Microsoft Store’da yapılan açıklamada oyun severlerin Resident Evil 2 oyununun demosunu sadece 30 dakika boyunca oynayabileceği belirtiyor. Bu süre içerisinde oyunda ölürseniz demo sonlanmayacak ancak 30 dakika sonrasında oyun sonra erecek.

Oyun severlerin kült oyunlarından birisi olan Resident Evil 2 oyunu üzerine şekillenen Resident Evil 2 Remake, Capcom’un 1998 yılında yayınladığı Resident Evil 2’nin geliştirilmiş bir sürümü olarak karşımıza çıkıyor.

Capcom tarafından yapılan açıklamada Resident Evil 2 Remake sürümünün Resident Evil 2’nin daha gelişmiş bir sürümü olduğu belirtilse de Resident Evil 2 Remake sürümünün hikayesinde bazı değişiklikler yapıldığı da belirtiliyor.

Değişen hikâye kısımlarıyla birlikte oyun mekanikleri, baştan aşağı yenilenen karakter tasarımları ve günümüz standartlarını taşıyan grafikler de Resident Evil 2 Remake oyununda bizleri bekleyen yenilikler olacak.

Resident Evil 2 Remake oyununda kullanılan grafik motoru ise Resident Evil 7’de kullanılan ve oyun severlerden olumlu eleştirilen alan RE Engine grafik motoru.

Resident Evil 2 Remake oyununun demosuyla ilgili olarak Microsoft Store’da yazılan yazı ise şöyle;

Bu özel olarak ayarlanmış demo, yeni yeniden tasarlanan Resident Evil 2’yi deneyimlemenize fırsat verecek, ancak uyaralım: Öldükten sonra istediğiniz kadar çok kez devam edebilirken, demoyu tamamlamak için yalnızca 30 DAKİKAnız olacak. Kendi temponuzda korku atmosferinde yer alın, ya da Raccoon Polis Departmanının sunduğu tüm bulmacaları çözmek için çaresizce koşturun. Seçim senin!

İlk olarak 1998’de piyasaya çıkan Resident Evil 2, tüm zamanların en ikonik oyunlarından biri olarak yeni nesil konsollar için yeniden tasarlandı. Leon Kennedy ve Claire Redfield olarak yeni 3. şahıs açısından bireysel olarak oynayın. Capcom’un özel RE Engine’ini kullanarak çarpıcı bir şekilde yeniden inşa edilen Raccoon City’nin zombi istilasındaki bölgelerini keşfedin. Yeni bulmacalar, hikayeler ve bölgeler.

Not: Bu demo 1/31/2019 tarihine kadar mevcut olacak. Oturum açmak ve oynamak için aktif bir internet bağlantınız olmalıdır.

2018 yılının en çok beklenen oyunlarından birisi olan Resident Evil 2 Remake oyunu 25 Ocak 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve Bilgisayar sürümleri için indirilebilir olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.