Kapat
  • Paylaş
  • 260

Royale Katlanabilir Klavye Modelini Tanıttı!

Anasayfa
Donanım Royale Katlanabilir Klavye Modelini Tanıttı!

CES 2019’a her ne kadar katlanabilir televizyonuyla LG damgasını vurmuş gibi görünse de Çin merkezli bir şirket olan Royale, kendi katlanabilir klavyesini tanıttı.

Dünya’nın en büyük tüketici elektroniği fuarı olan CES 2019 tüm heyecanıyla devam ediyor. Popüler markalar kendi yeni teknolojik ürünlerini tanıtırken CES 2019’a katlanabilir ürünler ve 5G teknolojisi damgasını vurdu. LG’nin katlanabilir ekranlı televizyonunu tanıtmasının ardından Çin merkezli bir şirket olan Royale kendi katlanabilir klavyesini tanıttı.

Alüminyum bir gövdeye sahip olan Royale, alışılmış klavye modellerinden çok farklı bir klavye ile karşımıza çıkıyor. Sabit bir yüzeyin üzerinde durması için tasarlanan klavye, içerisinde çıkan şeffaf tuş takımıyla ergonomik bir klavye oluyor. Katlanması için esnek bir malzemeden üretilen klavye bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor.

Otomatik olarak katlanma özelliğinin de unutulmadığı katlanabilir klavyenin pilinin ise bir aydan fazla gittiği söyleniyor. 2019 yılının ikinci çeyreğinde satışa sunulacak olan katlanabilir klavyenin çok pahalı olması beklenmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.