Kapat
  • Paylaş
  • 191

Samsung Galaxy A Serisinin En İyisi A90 Tasarımıyla Şaşırtacak!

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy A Serisinin En İyisi A90 Tasarımıyla Şaşırtacak!

Samsung’un dokuz farklı modelden oluşan Galaxy A serisinin en üst özelliklere sahip modeli Galaxy A90’ın özellikleri ortaya çıktı. 

Samsung’un 2019 yılı Galaxy A ailesini hatırlamak gerekirse Galaxy A ailesi, A10, A20, A30, A40, A50, A60, A70, A80 ve A90 modellerinden oluşuyor. Oldukça geniş bir aile olan ve tam 9 modelden oluşan Galaxy A serisinin en üst modeli ise Galaxy A90 modeli olacak. İşte Samsung’un merak edilen Galaxy A90 modelinin tasarım özellikleri.

Henüz satışa sunulmayan Samsung’un yeni Galaxy A modeli Galaxy A90 sızıntıları gelmeye başladı. Samsung’a yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Samsung Galaxy A90 modeli diğer A serisi modelleri gibi ekran çentiği ya da ön kamerayı içerisine alan bir çentiğe sahip olmayacak. Samsung Galaxy A90 modelinde farklı bir tasarım olan gövdeden çıkan kızaklı bir ön kamera sistemini kullanacak. Samsung’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere bakıldığında bu tasarım Vivo’nun Nex S modelinde kullanılmıştı. Paylaştığı sızıntılarla dikkat çeken Ise Universe’e göre Samsung Galaxy A90 harika bir tasarıma sahip olacak. 

Ekrandan Parmak İzi Okuma!

Samsung’un ayrıca A90 modeliyle birlikte tanıtmaya hazırlandığı Galaxy A70 ve Galaxy A50 modelleri de ekrana entegre parmak izi okuyucusuna sahip olacak. Samsung’un Galaxy A serisi modellerinin ne zaman tanıtılacağı şimdilik bilinmiyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.