Kapat
  • Paylaş
  • 336

Samsung Galaxy A90 Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy A90 Ortaya Çıktı!

Samsung’un sevilen akıllı telefon serilerinden birisi olan Galaxy A serisinin yeni üyesi Galaxy A90 ortaya çıktı. İşte Galaxy A90 ve özellikleri.

Kısa bir süre içerisinde yeni akıllı telefon serisi Galaxy M serisi modellerini tanıtacak olan Samsung’un sevilen akıllı telefon serisi Galaxy A serisi de Galaxy A90 modeliyle güncellenecek. 

2019 yılına rakiplerine göre çok hızlı bir başlangıç yapan ve birbirinden iddialı modelleri kısa süre içerisinde tanıtmaya hazırlanan Samsung’un akıllı telefon gündemi bu aralar çok yoğun. Kısa bir süre içerisinde çentikli ekran tasarımına sahip akıllı telefonlardan oluşan Galaxy M serisi akıllı telefon modellerini tanıtacak olan Samsung, ayrıca yeni amiral gemisi Galaxy S10 ailesini ve katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu tanıtacak. Samsung’un bu kısa sürede ayrıca Galaxy A serisinin yeni üyesi Galaxy A90 modelini de tanıtacağı ortaya çıktı. 

Samsung’a yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Samsung, A serisinin yeni üyeleri Galaxy A50, Galaxy A70 ve Galaxy A90 modelleri üzerinde çalışıyor. Samsung’un A serisinin yeni üyelerinin nasıl tasarıma sahip olacağı şimdilik bilinmezken Galaxy A serisinin üst seviye modeli olacak olan Galaxy A90 modelinin özellikleri ortaya çıktı. 

Samsung’a yakınlığıyla bilinen Sammobile tarafından aktarılan bilgiye göre Samsung’un A serisinin üst seviye modeli olacak olan Galaxy A90; siyah, gümüş ve altın olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacak. 

6 GB RAM ve 8 GB RAM seçeneklerine sahip olacak olan Galaxy A90 modeli ayrıca 128 GB dahili depolama seçeneğine sahip olacak. 

Samsung Galaxy A90 tüm bu özelliklerin yanında ayrıca Samsung’un merakla beklenen orta segment akıllı telefon serisinin sahip olacağı Infinity – V ekrana da sahip olacak. Şimdilik fiyatı ve tanıtım tarihi bilinmeyen Samsung’un yeni A serisi modellerinin önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.