Kapat
  • Paylaş
  • 225

Samsung Galaxy Gear S3’e Önemli Güncelleme!

Anasayfa
Haberler Samsung Galaxy Gear S3’e Önemli Güncelleme!

Samsung’un sevilen akıllı saati Gear S3, Tizen v4 güncellemesi aldı. İşte Tizen v4 ile birlikte Gear S3’e gelen yeni özellikler. 

Giyilebilir teknoloji alanında başar payını arttırmayı hedefleyen Samsung, Gear S3 için önemli bir güncelleme yayınladı. 300 MB’lık Tizen v4 güncellemesiyle birlikte Gear S3’e önemli özellikler geldi. 

Samsung’un çok sevilen ve büyük satış rakamları elde eden akıllı saati Gear S3 modeli güncelleme almaya devam ediyor. Samsung’un giyilebilir teknoloji ürünlerinde ve akıllı televizyon modellerinde kullandığı Tizen işletim sistemini geliştirmeye devam eden Samsung Gear S3 modeli için Tizen V4 güncellemesini yayınladı. İşte Tizen V3 güncellemesiyle birlikte Samsung Galaxy S3’e gelen yeni özellikler: 

Çağrı : Kullanıcılar konuşma esnasında diğer ekranları ve özellikler kullanabilecek. 

Mesajlar : Mesaj taslakları kaydedilebilecek, MMS’ler bildirim kapağını görüntüleyebilecek. Hareketli görseller otomatik olarak oynatılabilecek. Cevap vermek artık çok daha kolay ve hızlı. Yeni güncelleme ile birlikte mesajlara ayrıca emoji desteği geliyor.

Müzik : Kullanıcılar artık Gear S3’leri üzerinden müzik kaynaklarını değiştirebilecek. Kullanıcılar bu işlem için telefonlarını kullanmak zorunda kalmayacaklar. 

Samsung Health : Gear S3 artık ev içi ve back to back antrenmanları destekliyor. 

Samsung Health Widget : Tizen v4 ile birlikte uyku aşaması bilgileri daha detaylı olarak gösterilebilecek. 

Gelişmiş : Gear S3’e uyku ve tiyatro / sinema modları eklendi.

Hızlı Panel : Yenilenen görünüm ile birlikte Gear S3 daha hızlı ve kolay etkileşim sunuyor. 

Ayarlar Menüsü : Yeni gelen özelliklerle birlikler ayarlar menüsü de elden geçti. Yenilenen ayarlar menüsü artık çok daha kullanıcı dostu bir görünüme sahip. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.