Kapat
  • Paylaş
  • 276

Samsung Galaxy S10 Plus Basın Görselleri Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Mobil Samsung Galaxy S10 Plus Basın Görselleri Ortaya Çıktı!

Samsung’un önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni akıllı telefon Samsung Galaxy S10 Plus’un basın görselleri ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy S10 ailesinin büyük ekranlı modeli Galaxy S10 Plus özellikleri ve basın görselleri. 

Tanıtımına sayılı günler kala Samsung Galaxy S10 ailesiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi serisi Galaxy S10 ailesinin sızdırılmayan bir tarafı neredeyse kalmadı derken şimdi de Galaxy S10 Plus!’ın resmi basın görselleri sızdırıldı. 

Samsung’un Şubat ayının sonunda düzenleyeceği özel etkinlikte tanıtacağı yeni Galaxy S10 ailesinin büyük ekranlı modeli Samsung Galaxy S10 Plus daha önceki sızıntılarda olduğu gibi resmi basın görsellerinde de aynı tasarıma sahip.


91 Mobile tarafından sızdırılan görsellere göre Samsung Galaxy S10 Plus modelleri farklı renk seçenekleriyle birlikte gelecek. Sızıntıları doğrular nitelikte görseller içeren resmi basın görsellerine göre Samsung Galaxy S10 ailesi ilginç degrade renk şemalarına sahip olacak. 

Samsung Galaxy S10 Plus Özellikleri!

Ön kısımda ikili arka kısımda ise üçlü kamera sistemine sahip olacak olan Galaxy S10 Plus, 4.000 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak. Ekrana entegre parmak izi okuyucusuna sahip olacak olan Samsung Galaxy S10 Plus 6 GB RAM / 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.