Kapat
  • Paylaş
  • 233

Samsung Galaxy S10 Plus Çalışırken Görüntülendi!

Anasayfa
Android Samsung Galaxy S10 Plus Çalışırken Görüntülendi!

Samsung’un önümüzdeki günlerde tanıtmaya hazırlandığı yeni akıllı telefonu Galaxy S10 Plus bu kez çalışırken görüntülendi. İşte Samsung Galaxy S10 Plus ve özellikleri.

Samsung’un 20 Şubat tarihinde tanıtacağı Galaxy S10 ailesi bir Samsung çalışanın elinde çalışırken görüntülendi. Ortaya çıkan sızıntılarla az çok nasıl bir tasarıma ve ne gibi özelliklere sahip olacağını bildiğimiz Galaxy S10 Plus modelinin çalışırken ortaya çıkan görseli Samsung Galaxy S10 Plus’ın sızdırılan görsellerinin doğruluğunu kanıtlıyor. 

Galaxy S10 ailesinin en çok merak edilen modellerinden birisi olan Galaxy S10 Plus modeli bu kez çalışırken görüntülendi. İnternete düşen fotoğraflarla birebir örtüşen tasarıma sahip olduğu görülen Galaxy S10 Plus modeli, Samsung çalışanı olduğu düşünülen bir kişinin elinde görülüyor. Ortaya çıkan fotoğrafta ayrıca önceki sızıntılarda görünen telefonun ön kısmında çentik yerine ön kameranın bulunduğu delikli bir tasarımı da doğruluyor. 

Bu resimlerin Samsung Galaxy S10 Plus modelinin tasarımı hakkında bilgiler verseler de Samsung Galaxy S10 Plus modelinin diğer tasarımsal özelliklerini henüz bilmiyoruz. Bu yıl Galaxy S10, Galaxy S10 Plus ve Galaxy S10 Lite olmak üzere üç farklı Galaxy S10 modeli tanıtacak olan Samsung’un diğer Galaxy S10 modellerinde farklı bir tasarım kullanıp kullanmayacağı henüz bilinmiyor. Ayrıca Samsung’un 5G bağlantısını destekleyecek olan bir Galaxy S10 modeli de tanıtması bekleniyor. 

Galaxy S10 Tanıtım Tarihi!

Samsung’un 20 Şubat’ta gerçekleştireceği özel bir etkinlikte tanıtacağı yeni Samsung modellerinin yanında ayrıca katlanabilir ekranlı yeni bir Galaxy modeli de tanıtması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.