Kapat
  • Paylaş
  • 473

Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Galaxy Fold Modeli Galaxy S10 İle Birlikte Tanıtılabilir!

Anasayfa
Teknoloji Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Galaxy Fold Modeli Galaxy S10 İle Birlikte Tanıtılabilir!

Samsung’un merakla beklenen katlanabilir ekranlı Galaxy Fold modelinin tanıtım duyurusu kullanıcılar için sevindirici bir Galaxy S10 haberi de verdi. İşte Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’un tanıtılacağı tarih.

Samsung’un uzun bir süredir üzerinde çalıştığı katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Galaxy Fold ile yeni bir dönemin başlangıcını yapmaya hazırlanırken, aynı anda bir değil tam iki önemli duyuru yapabilir. Gelen bilgilere göre 20 Şubat 2019 tarihinde katlanabilir özellikteki ilk akıllı telefonu Galaxy Fold’u tanıtmaya hazırlanan Samsung bu etkinlikte Samsung Galaxy S10 ailesinin tanıtımını da gerçekleştirebilir.

Samsung’un Şubat ayında tanıtacağı ve 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa sunacağı Galaxy Fold modelinin özellikleri de netleşmeye başladı. Samsung’un Infinity Flex adı verdiği bir ekran teknolojisine sahip olacak olan Galaxy Fold, 7.3 inç ve 4.6 inç büyüklüğünde iki ekranla gelecek. Galaxy Fold modelinin içerisinde yer alacak olan ve katlanan kısmı oluşturacak olan 7.3 inç büyüklüğündeki ekran 1536 x 2152 piksel çözünürlüğe ve 420 ppi değeri sunacak. Galaxy Fold’un ikinci ekranı olan 4.6 inç büyüklüğünde ve 21 : 6 en boy oranı sunacak. 840 x 1960 çözünürlüğüne sahip olacak olan Galaxy Fold’un ikinci ekranı yine 420 ppi değeri sunacak.

Samsung Galaxy Fold Kamera Özellikleri!

Kamera tarafında Sony’nin IMX374 sensörünün kullanılacağı Galaxy Fold modelinde 3’lü ana kamera sisteminin kullanılması bekleniyor. İki adet 3.100 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alacak olan ve toplamda 6.200 mAh kapasiteli bir bataryadan oluşacak olan Galaxy Fold’un satış fiyatının 1.900 dolar – 2500 dolar arasında olması bekleniyor.

Bakalım Samsung Galaxy Fold’un tanıtımında yeni amiral gemi modeli Galaxy S10 ailesinin tanıtımını da gerçekleştirecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.