Kapat
  • Paylaş
  • 202

Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Telefonu Ortaya Çıktı

Anasayfa
Genel Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Telefonu Ortaya Çıktı

Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Akıllı Telelefonunun Fiyatı Dudak Uçuklatabilir!

Samsung’un 20 Şubat’ta tanıtmaya hazırlandığı katlanabilir ekranlı akıllı telefonu tasarımsal olarak yeni bir çağın başlangıcı olsa da görünüşe göre bu akıllı telefona erişmek için ciddi rakamları gözden çıkartmanız gerekecek.

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelinin tanıtım günü yaklaştıkça telefon hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ortaya çıkan yeni bilgilere, Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu satın almak isteyenleri üzebilir. 

Geçtiğimiz hafta Fransa’nın başkenti Paris’teki Concorde Meydanı’nda yer alan reklam panolarına ilan veren Samsung bu ilanlarında katlanabilir akıllı telefonunun ipuçlarını vermişti. 

Samsung’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre 20 Şubat tarihinde Samsung’un yeni amiral gemi modelleri Samsung Galaxy S10 modelleriyle birlikte tanıtılacak olan Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefonunu fiyatı Samsung Galaxy S10’un fiyatının iki katı olacak. 

Katlanabilir ekranlı Samsung modelinin fiyatı konusunda henüz net bir açıklama yapılmamış olsa da akıllı telefonunu 1900 dolar ila 2000 dolar arasında bir fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. 

Fiyatıyla özellikle Türkiye’de ulaşılmaz bir model olacak olsa da Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefonu fiyatıyla olduğu kadar özellikleriyle de çok konuşulacak. 

Samsung’un Katlanabilir Ekranlı Telefonunu Özellikleri!

7.3 inç büyüklüğünde bir ekranla gelecek olan Samsung’un katlanabilir ekranlı akıllı telefonu hem tablet hem akıllı telefon olarak kullanılabilecek. Samsung’un özel bir yazılı sayesinde aynı anda üç ayrı uygulama çalıştırabilecek olan akıllı telefon ayrıca 2019 yılına ayak uydurabilecek tasarım çizgilerine sahip olacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.