Kapat
  • Paylaş
  • 348

Samsung’un Yeni Akıllı Saati Gear Sport Sızdırıldı!

Anasayfa
Android Samsung’un Yeni Akıllı Saati Gear Sport Sızdırıldı!

Giyilebilir teknoloji pazarında daha fazla pay sahibi olmak isteyen Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni giyilebilir teknoloji ürünü Gear Sport ortaya çıktı.

İşte Gear Sport ile ilgili ilk bilgiler.

Samsung’un sevilen giyilebilir saat serisi Gear’ın yeni modeli Gear Sport’un fotoğrafları ortaya çıktı. Uygun fiyatı ve başarılı tasarımıyla Android akıllı telefon kullanan kullanıcıların severek kullandığı akıllı saatlerin başında gelen Samsung Gear serisi akıllı saatlerin yeni modeli Samsung Gear Sport ortaya çıktı.

Gear Sport Çerçevesiz Bir Ekranla Gelecek!

Samsung’un geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Samsung Gear Sport modelinin yeni sürümü olacak olan yeni nesil Gear Sport, ortaya çıkan görsellere göre çerçevesiz bir şekilde yuvarlak ekrana sahip olacak.

1.2 inç büyüklüğünde yuvarlak tasarımlı bir ekrana sahip olacak olan yeni Gear Sport’un kadranının dönüp dönmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Samsung’un klasik bir şekilde Gear modellerine eklediği kadran hareketlerinin yeni Gear modeline de ekleneceği kesin gözüyle bakılırken Samsung’un yeni akıllı saatinin tıpkı yeni nesil Apple Watch modeli gibi EKG ölçümü yapabilmesi de bekleniyor.

Samsung’un yeni nesil akıllı saatinin Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2019 etkinliğinden birkaç gün sonra tanıtılması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.