Kapat

Spotify Sanatçıları Engelleme Özelliği Geliyor

Anasayfa
Haberler Spotify Sanatçıları Engelleme Özelliği Geliyor

Spotify dünyanın en büyük müzik uygulamasıdır. Bu sebeple birçok kullanıcısı mevcuttur. İçerisinde her tarzdan şarkı bulunan uygulamanın birçok sanatçının şarkısını içerisinde bulundurmaktadır. Yeni geliştirilen özellik ile kullanıcılar dinlemek istemediği sanatçıları engelleyebilecekler.

Bu sayede karışık moda dinlemeden sevilmeyen sanatçının şarkıları gelmeyecektir. Bunun yanında bu özellik sayesinde sanatçının yeni çıkarmış olduğu şarkılarda kullanıcının karşısına çıkmayacaktır. Birçok kişinin işine yarayacak bu sistem çok yakın bir zamanda spotify uygulamasında yerini alacak bu sayede kullanıcılar özgürce ve sevdikleri kişilerin şarkılarını kesintisiz dinleyebilecekler.

Uygulama içerisinde her tarzdan müzik olması sayesinde herkes tarafından kolaylıkla kullanılan uygulama her geçen gün geliştirilmektedir. Bu sayede hem kayıtlı kullanıcıları memnun kalmakta hem de yeni kullanıcılar kazanmaktadırlar.

Spotify İle Müzik Keyfi

Spotify sayesinde yeni çıkan şarkıları dünyanın neresinde olursanız olun kesintisiz bir şekilde dinleyebilmekteyiz. Bunun için yapmanız gereken spotify üyeliği alıp şarkıları dinlemek. Telefonunuzda her an açıp dinleyebileceğimiz şarkılarınızın olması insanları gerçekten mutlu etmektedir. Her dilden ve tarzdan şarkıların bulunduğu uygulama dünya üzerinde milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. Birçok özelliği bulunan uygulamanın en önemli özelliği yeni gelecek sanatçı engelleme özelliği olacak.

Kullanıcılar müzik dinlerken ara vermeden müzik dinlemeye devam edebilmeleri için bu özellik geliştirilmiştir. Bu sayede sevilmeyen bir sanatçının şarkıları ile sürekli karşılaşmak zorunda kalmayacaksınız.

Spotify’in İnsana Kattıklar

İnsanlar gün içinde sürekli çalışmakta ve beyin yapısı olarak sürekli yorulmaktadır. Bunun sonucunda bu yorgunluğu atmak için hoş bir müzik keyfi insanı rahatlatmaktadır. Müzik ruhun gıdasıdır sözü tam da

bu durumlar için söylenmiştir. İnsanlar kısa bir müzik ile üzülebilir, mutlu olabilir hatta ağlayabilirler. Bu sebeple can sıkıntısı, yorgunluk ve daha birçok durumda uygulamayı açıp ruh halimize en uygun şarkıyı dinleyebilirsiniz. Bu sayede sizlerden hem yorgunluğunuzu üzerinizden atabilir hem de güzel zaman geçirebilirsiniz. Uygulama içerik olarak kolay anlaşılabilir bir uygulamadır. Bu sayede yükleyen kişi zorlanmadan istediği şarkıyı bulup dinleyebilmektedir.

Bunun yanında içerisinde bulunan listeler sayesinde ruh halimize en uygun şarkıyı bulabilirsiniz. Her tarzın farklı listelerde yer aldığı uygulamada aradığınız şarkıyı bulmak çok kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.