Kapat
  • Paylaş
  • 243

Steam 2018’in En İyileri Oylamasını Başlattı!

Anasayfa
Oyun Steam 2018’in En İyileri Oylamasını Başlattı!

Oyun severlerin uğrak yeri olan oyun kütüphanesi Steam’in her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen 2018 Steam Ödülleri başladı.

Oyun severlerin uğrak mekânı olan Steam bünyesinde barındırdığı binlerce oyunla en büyük oyun kütüphanesi olma unvanına sahip. Oyuncuların diledikleri oyunu satın alabilecekleri bir platform olan Steam, geleneksel “yılın en iyileri” oylamasını başlattı.

2018 yılını geride bırakmaya hazırlanırken Steam 2018 yılına damgasını vuran oyunları ve yapımcıları seçebilmek için bir oylama başlattı. Steam kullanıcılarının katılabilecekleri oylamada kullanıcılara toplam 8 kategoride 5 seçenek sunuluyor. Oylamaya katılan kullanıcılar ayrıca ücretsiz koleksiyon kartı seti kazanıyor.

Steam kullanıcıları 3 Ocak 2019’a kadar sürecek olan oylamada 8 kategoride oy kullanacaklar. Bu kategorilerden birisi olan ve kazananın en çok merak edildiği kategori olan 2018 Steam Yılın Oyunu kategorisinde Steam kullanıcıları, PUBG, Monster Hunter : World, Kingdom Come : Deliverance, Hitman 2 ve Assassin’S Creed Odyssey oyunları arasında seçim yapabilecek. Steam kullanıcıları Yılın Oyunu, Yılın VR Oyunu, Bir Makineyle Yaşanan En Büyük Eğlence, En İyi ortam, Arkadaşlarla Daha Zevkli, En İyi Alternatif Tarih, En İyi Geliştiriciler ve Aşk ile Devam Ettirilen kategorilerinde 5 seçim arasında en iyilerini oylayacak.

Eğer ki siz de Steam ödüllerine katılmak ve hediyenizi almak istiyorsanız bu bağlantıyı tıklayarak 2018 Steam Ödüllerine katılabilirsiniz.

3 Ocak 2019 tarihine kadar açık olacak 2018 Steam Ödülleri oylamasında sonuçlar Şubat ayında açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.