Kapat
  • Paylaş
  • 232

TikTok Lite Milyonlarca Kişi Tarafından İndirildi!

Anasayfa
Sosyal Medya TikTok Lite Milyonlarca Kişi Tarafından İndirildi!

Son zamanların popüler uygulaması TikTok ülkemizde de en popüler uygulamalardan birisi olmuştu.

Facebook gibi dev şirketlerin benzer uygulamalarını yapmak için uğraştığı TikTok uygulamasının düşük özelliklere sahip akıllı telefonlara yönelik olan sürümü TikTok Lite milyonlarca kişi tarafından indirildi.

Dünya genelinde kısa sürede en popüler uygulamalardan birisi olan TikTok uygulaması her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılıyor. Türkiye’de de milyonlarca kişi tarafından kullanılan TikTok uygulamasının düşük donanım özelliklerine sahip olan akıllı telefonlar için de bir çözümü bulunuyor. TikTok Lite isimli uygulama düşük özelliklere sahip akıllı telefonlara TikTok deneyimini sunuyor. Ağustos ayında sessiz bir şekilde yayınlanan TikTok Lite uygulaması indirme sayısıyla da şaşırtıyor.

TikTok Lite 12 Milyondan Fazla İndirildi!

Gençler tarafından en çok kullanılan uygulamalardan birisi olan Snapchat’in kan kaybettiği şu günlerde gençlerin hızla kullanmaya başladığı uygulamalardan birisi olan TikTok büyümeye devam ediyor. Küresel pazarda da hızla büyümeye devam eden TikTok uygulaması Facebook ve Snapchat tarafından kopyalanmaya devam ederken TikTok uygulamasının düşük özelliklere sahip akıllı telefonlar için olan sürümü TikTok Lite uygulaması bile 12 milyondan fazla kez indirildi.

Hindistan başta olmak üzere Filipinler ve Endonezya gibi ülkelerde ilk olarak indirmeye sunulan TikTok Lite uygulaması an itibariyle pek çok ülkenin uygulama marketinde bulunuyor.

TikTok Lite’ın 12 milyon kez indirilmesinde, Çin, Rusya ve Hindistan gibi ülkelerdeki kullanıcılarının katkısının oldukça büyük olduğu görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.