Kapat

Tumblr, Mobil Kullanıcılara Üç Yeni Gönderme Özelliği Veriyor

Anasayfa
Sosyal Medya Tumblr, Mobil Kullanıcılara Üç Yeni Gönderme Özelliği Veriyor

Mobil uygulamadan ileti göndermek için üç yeni özellik

 

Tumblr, özellikle mobil uygulamayı kullananları hedefleyen üç yeni ileti gönderme özelliği ekleyerek kullanıcı isteklerine yanıt verdi. Tumblr’a bir tablet veya akıllı telefon aracılığıyla mesaj gönderiyorsanız, başlığın değiştirilmesi, listeler eklenmesi, yayına ‘fantezi cursive’ metin uygulanması da dahil olmak üzere blogunuza yeni stiller ekleyebilirsiniz.

Yeniden etiketleme düğmesine dokunun, yeniden mesajlaşmaya eşlik etmek istediğiniz mesajı yazın ve ardından kamera simgesine dokunun. Buradan, istediğiniz herhangi bir resmi veya GIF’yi seçebilir, sonra herkesin görebilmesi için bitirip yayınlayabilirsiniz. Bu, mobil cihazda yeni metin stilleri ile birleştirilir. Kullanıcılar metin alıntı yapmayı, yazı tipi boyutunu, madde işaretli listeleri ve numaralı listeleri seçmeyi ve daha fazlasını yapmayı seçebilir.
Buna ek olarak, Tumblr, mobil uygulamanın artık blog sahiplerinin bir paragrafa dokunmasına ve bu paragrafın yazı yazısına girdiği yere göre yeniden sıralamasına olanak tanıdığını söylüyor. Bu, mobil cihazlardan özellikle de akıllı telefonlardan geleneksel olarak zor olan bir postayı kolaylıkla yeniden düzenlemek üzerinde daha fazla kontrol olanağı sağlamaktadır. Bu özelliklerin tümü güncellenmiş Tumblr uygulamasında bulunabilir.
İginç bir şekilde, onları yeniden sıralamak için paragrafları ve resimleri sürükleyebilirsiniz.

Bu özelliklerin tümü güncellenmiş Tumblr uygulamasında bulunabilir.

Android          İphone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.