Kapat

Türk Telekom AKN’siz İnternet Paketlerini Duyurdu!

Anasayfa
Genel Türk Telekom AKN’siz İnternet Paketlerini Duyurdu!

Kullanıcıların ceplerini yakacak.

Türkiye’den en çok internet abonesine sahip olan internet servis sağlayıcılarından Türk Telekom, 1 Ocaktan önce Türkiye’nin dört bir yanındaki aboneleri limitsiz internetle buluşturacak paketleri duyurdu.

Türk Telekom tarafından ev ve iş yeri interneti kullanıcılarına gönderilen faturalarda Adil Kullanım Kotası’nın 1 Ocak 2019 tarihinde tamamen kalkacağı belirtildi. Kullanıcılar ödedikleri tutar sabit kalmak koşuluyla sözleşmeleri bitene kadar internetlerine herhangi bir zam gelmeden internetlerini limitsiz olarak kullanabilecekler.

Kullanıcılar ödedikleri tutar sabit kalmak koşuluyla sözleşmeleri bitene kadar internetlerine herhangi bir zam gelmeden internetlerini limitsiz olarak kullanabilecekler.Kullanıcılar ödedikleri tutar sabit kalmak koşuluyla sözleşmeleri bitene kadar internetlerine herhangi bir zam gelmeden internetlerini limitsiz olarak kullanabilecekler.

Türk Telekom halihazırda sözleşmesi biten ve yeni internet alacak olan kullanıcılar için AKN içermeyen paketlerini duyurdu. “Türkiye’nin 81 ilinde limitsiz internet” duyurulan internet paketleri kullanıcıların cebini yakacak.

“Türkiye’nin 81 ilinde limitsiz internet” duyurulan internet paketleri kullanıcıların cebini yakacak.

Daha önce Türk Telekom’un internette kotayı kaldırmayacağı kullanıcılara farklı şekilde kota uygulayacağı konuşuluyordu. Ancak açıklanan paketler sunulan internette herhangi bir kota bulunmuyor. Tarifeleri

Tarifeleri S, M, L, XL, XXL şeklinde sunan Türk Telekom internet paketlerinde sabit telefon kullanıcılarına ve yalın internet kullanıcıları için farklı seçenekler oluşturuyor.

Herkes Adil Kullanım Kotasının kalkması ile rahat bir nefes almaya hazırlanırken Türk Telekom’un başlangıç paketinde sunduğu hız ve paketin ücreti büyük hayal kırıklığı yarattı. 4 Mbps hızındaki interneti 60 TL’ye sunan S Full Limitsiz paketi kullanıcılar tarafından çağ dışı bulundu. Kullanıcılar 4 Mbps internet hızı yerine 50 Mbps AKN’siz internet paketi almak istediklerinde ise

4 Mbps hızındaki interneti 60 TL’ye sunan S Full Limitsiz paketi kullanıcılar tarafından çağ dışı bulundu. Kullanıcılar 4 Mbps internet hızı yerine 50 Mbps AKN’siz internet paketi almak istediklerinde ise 4 Mbps hızındaki interneti 60 TL’ye sunan S Full Limitsiz paketi kullanıcılar tarafından çağ dışı bulundu. Kullanıcılar 4 Mbps internet hızı yerine 50 Mbps AKN’siz internet paketi almak istediklerinde ise 250 TL gibi astronomik bir fiyat ödemek zorunda.

Türk Telekom’un akla ve mantığa sığmayan internet paketlerinden 100 Mbps hıza sahip limitsiz interneti almak isteyen kullanıcıların ise 336 TL ödemesi gerekiyor. Dünya genelinde ve Türkiye’ye komşu ülkelerde sunulan yüksek hızlı ve limitsiz internet fiyatları “

Dünya genelinde ve Türkiye’ye komşu ülkelerde sunulan yüksek hızlı ve limitsiz internet fiyatları “Türk Lirası” cinsinden bile 50 TL’nin çok aşağısındayken Türk Telekom tarafından açıklanan bu fiyatların daha çok konuşulması bekleniyor.

Sosyal medya ve internet platformlarında hızlı bir şekilde en çok konuşulan konular arasına giren Türk Telekom’un yeni limitsiz internet paketlerinin fiyatlarında geri adım atıp atmayacağı merak ediliyor.

İşte Türk Telekom’un tamamen kotasız internet paketleri ve ücretleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.