Kapat

Turkcell Genel müdürü’nden şok açıklama

Anasayfa
Haberler Turkcell Genel müdürü’nden şok açıklama

Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv görevinden ayrıldı!

Ülkemizin önde gelen markalarından olan Turkcell Genel Müdürü’nden birbiri ardına çarpıcı açıklamalar son zamanlarda teknoloji dünyasının sarsmaya yetti.

Kendi ürettikleri uygulama özellikleri ile diğer rakip markaların önünde yer aldıklarının altını çizen Kaan Terzioğlu ayrıca bu rakip firmaların da kendi uygulamalarını onlardan örnek alarak kopyalayıp kullandıklarını söyledi.

Bu durumdan oldukça rahatsız olan Kaan Terzioğlu özellikle Whatsapp ve Snapchat gibi önde gelen uygulamaların kendilerinden bazı özellikleri kopya olarak aldıklarının söyledi.

Turkcell’in mesajlaşma ve arama yapabilmek adına kullandığı uygulaması olan BİP özelliklerini daha sonradan Whatsapp tarafından kullanıldığını da söyleyen Turkcell Genel Müdürü Kaan Bey bu özelliklerin önce kendilerinden doğduğunu ve bazı özellikleri  de koyamadıklarını

söyledi.

BİP üzerinde var olan video konferans özelliğinin de henüz whatsapp tarafından henüz kopyalanıp kullanılmadığını da söyledi.

Daha sonra ki zamanlarda kendi uygulamalarına yeni özellikler getireceklerini söyleyen Kaan Terzioğlu Whatsapp’ın bu uygulamaları da baz alarak kendilerini taklit edeceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.