Kapat
  • Paylaş
  • 236

Turkcell Superonline Kotasız İnternet Paketlerini Açıklandı!

Anasayfa
Haberler Turkcell Superonline Kotasız İnternet Paketlerini Açıklandı!

Türk Telekom’un kotasız internet tarifelerini kısa bir süre önce açıklamasının ardından gözler Turkcell Superonline’ın kotasız internet paketlerine çevrilmişti.

İşte Turkcell Superonline kotasız internet paketleri.

1 Ocak 2019 itibariyle internette adil kullanım kotası kalkacakken gözler internet servis sağlayıcılarına çevrilmişti. Kısa bir süre önce Türk Telekom’un kotasız internet paketlerini açıklamasının ardından gözler Turkcell Superonline’ın kotasız internet paketlerine çevrilmişti.

Turkcell tarafından yapılan açıklamada fiber internet ile ilk kez tanışan müşteriler seçtikleri paketten bağımsız olarak 1 ay boyunca ücretsiz olarak 100 Mbps internet paketini deneyebilecek.

Turkcell Superonline Kotasız İnternet Paketleri!

Adil Kullanım Kotası uygulaması uygulanırken bile kullanıcılarına Adil Kullanım Kotası olmayan paketler sunan Turkcell, 1 Ocak 2019 tarihi itibariyle tüm internet paketlerinden adil kullanım kotası uygulamasını kaldırıyor.

1 Ocak 2019 tarihi itibariyle Turkcell Superonline’a yeni abone olan ya da sözleşmesini uzatmak isteyen kullanıcılar Fiber Limitsiz İnternete Giriş tarifesini aldıkları takdirde 79.90 TL fatura ödeyecekler. Mevcut durumdaki Turkcell Superonline kullanıcılar ise herhangi bir ek ücret ödemeden ödedikleri tutar aynı olmak koşuluyla sözleşmeleri bitene kadar limitsiz internet kullanmaya devam edecekler.

Fiber internet kullanıcılarının en çok kullandığı paket olan 25 Mbps hızındaki limitsiz internet paketi Turkcell Superonline’da 89.90 TL olarak açıklandı. 35 Mbps hızındaki limitsiz fiber internet paketinin ücretini 99.90 TL olarak açıklayan Turkcell, 50 Mbps hızındaki limitsiz internet paketini 129.90 TL’den sunacak. Turkcell Superonline kullanıcıları 100 Mbps hızındaki limitsiz interneti ise 199.90 TL’den satın alabilecekler.

Turkcell Superonline limitsiz internet paketleri 24 aylık sözleşme yerine 12 aylık sözleşme ile kullanıcılara sunulacak. Turkcell Superonline kullanıcısı olmak isteyen müşterilerden modem ve aktivasyon ücreti ise alınmayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.