Kapat
  • Paylaş
  • 456

WhatsApp Emojileri Yenilendi!

Anasayfa
Yazılım WhatsApp Emojileri Yenilendi!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor.

WhatsApp tarafından yapılan açıklamada WhatsApp emojilerinin yenilendiği müjdelendi. İşte WhatsApp’ın yeni emojileri.

Anlık mesajlaşma denilince akla gelen ilk uygulamalardan birisi olan ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp’a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın şimdilik beta kullanıcılarına sunduğu yeni sürümde WhatsApp emojileri baştan aşağı yenileniyor.

WhatsApp Emojileri Baştan Aşağı Yenilendi!

Sevilen anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a yeni özellikler ekleniyor. Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a gelen son güncelleme ile birlikte WhatsApp emojileri baştan aşağı yenileniyor. WhatsApp’ın yayınlanan iOS ve Android sürümleri için yayınlanan beta güncellemesiyle birlikte WhatsApp’ın 350 emojisi yenilendi.

Bilindiği gibi kısa bir süre önce WhatsApp kendi emoji paketini kullanıma sunmuş ve bu yeni emoji paketi kullanıcılar tarafından hiç sevilmemişti. Kullanıcıların bir türlü ısınamadığı yeni WhatsApp emojileri sonunda yenilendi. Son beta güncellemesiyle birlikte Android ve iOS kullanıcılar artık yenilenen WhatsApp emojilerini kullanabilecek.

Daha belirgin hale getirilen ve daha keskin hatlara sahip olan yeni WhatsApp emojileri, farklı bir havalı görünüm kazanmış. WhatsApp’ın Beta güncellemelerini almak için Android ve iOS’in beta programına katılmanız gerekiyor. Android ve iOS’in beta programına dahil olduktan sonra WhatsApp’ın beta sürümünü indirebilir ve yeni emojileri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.