Kapat
  • Paylaş
  • 306

WhatsApp Instagram ve Facebook Birleşiyor!

Anasayfa
Haberler WhatsApp Instagram ve Facebook Birleşiyor!

[responsivevoice_button voice=”Turkish Female” buttontext=”Sesli Dinle”]

Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook tarafından satın alınan ve dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan WhatsApp, Instagram ve Facebook birleşiyor. 

Amerika’nın saygın haber platformlarından birisi olan New York Times’ın haberine göre 2020 yılında kullanıcıları Facebook, WhatsApp ve Instagram mesajlarına tek bir platformdan erişebilecek.

Geniş bir ekibin üzerinde uzun bir süredir çalıştığı bu sistemin özellikleri de belli oldu. Yeni sistemin ne gibi özellikler sunacağına gelmeden önce New York Times’ın haberine göre Facebook’un yeni çözümü uçtan uca şifreleme özelliğiyle birlikte gelecek. 

Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg’ün kısa bir süre önce yaptığı açıklamada kullanıcıların mesajlaşma alışkanlığın değiştirecek yeni bir yöntem geliştirdiklerini ve bu yeni yöntemle birlikte kullanıcıların çok kolay bir şekilde mesajlaşabileceğini belirtmişti. 

Zuckerberg’ün bu açıklamasının ardından ortaya çıkan Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın tek bir çatı altında toplanıp toplanmayacağını ise zaman gösterecek. 

“WhatsApp Instagram ve Facebook Birleşiyor!” üzerine 2 yorum

  1. Samet says:
  2. Erhan Çakırlar says:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.