WhatsApp Instagram ve Facebook Birleşiyor!

Mark Zuckerberg tarafından kurulan Facebook tarafından satın alınan ve dünyanın en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından olan WhatsApp, Instagram ve Facebook birleşiyor. 

Amerika’nın saygın haber platformlarından birisi olan New York Times’ın haberine göre 2020 yılında kullanıcıları Facebook, WhatsApp ve Instagram mesajlarına tek bir platformdan erişebilecek.

Geniş bir ekibin üzerinde uzun bir süredir çalıştığı bu sistemin özellikleri de belli oldu. Yeni sistemin ne gibi özellikler sunacağına gelmeden önce New York Times’ın haberine göre Facebook’un yeni çözümü uçtan uca şifreleme özelliğiyle birlikte gelecek. 

Facebook’un kurucusu olan Mark Zuckerberg’ün kısa bir süre önce yaptığı açıklamada kullanıcıların mesajlaşma alışkanlığın değiştirecek yeni bir yöntem geliştirdiklerini ve bu yeni yöntemle birlikte kullanıcıların çok kolay bir şekilde mesajlaşabileceğini belirtmişti. 

Zuckerberg’ün bu açıklamasının ardından ortaya çıkan Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın tek bir çatı altında toplanıp toplanmayacağını ise zaman gösterecek. 

2 yorum

  • 3 sosyal medya uygulamasını da etkin bir şekilde kullanıyorum.Tek uygulama altında bu farklı 3 uygulamayı nasıl birleştireckler merak ediyorum doğrusu.

  • Erhan Çakırlar

    Bu platformları nasıl entegre edeceğiz, kullanışlı olacak mı bakalım. Bekliyoruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.