Kapat

WhatsApp’ın Herkesi Sevindirecek Yeni Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Anasayfa
Android WhatsApp’ın Herkesi Sevindirecek Yeni Özelliği Kullanıma Sunuldu!

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın herkesi sevindirecek özelliği kullanıma sunuldu. İşte son WhatsApp güncellemesiyle birlikte gelen o bomba yenilik. 

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, iOS ve Android platformunda çok önemli bir güncelleme aldı. WhatsApp’a Türkiye saati itibariyle 07:00’da gelen yeni güncellemeyle birlikte kullanıcılar grup sohbetlerinde cevaplamak istedikleri kişilerin mesajlarını dilediği zaman özel mesajla da cevaplandırabilecek. 

Yeni gelen özellikle birlikte özellikle WhatsApp gruplarında cevap karmaşası sona erecek. Kullanıcılar yeni gelen güncellemeyle birlikte gönderilen bir grup mesajını 1:1 sohbetlerinde özel olarak cevaplandırabilecek. WhatsApp’un bu özelliğini kullanmak isteyen kullanıcıların tek yapması gereken şey ise bir grup mesajında cevaplamak istedikleri mesajın üzerine tıklayıp, “Diğer” ya da “Özel olarak Cevapla” seçeneklerinden birisine dokunmak. Kullanıcılar bu seçeneklerden “Özel olarak Cevapla” seçeneğine dokunduğunda mesajı gönderen cevap sadece mesajı gönderen kişiye gönderilecek. 

Android için WhatsApp’a gelen bir diğer yenilik için parmak izi desteği. Android kullanıcılar WhatsApp uygulamasına artık parmak izi koyup uygulamayı sadece kendileri erişebilecek. WhatsApp’a son güncelleme ile gelen bir diğer özellik ise fotoğraf ve videolara çıkartma ekleme özelliği oldu. Kullanıcılar gülen yüz simgesine tıklayarak, fotoğraf ve videolarına kolayca çıkartma ekleyebilecek.

Son olarak WhatsApp kullanıcıları gelen son güncelleme ile birlikte kişilerin durumlarını ön izlemek için 3D Touch yapıp, WhatsApp güncellemelerini hızlı bir şekilde izleyebilecekler. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.