Kapat
  • Paylaş
  • 185

Xiaomi Mi 9 Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Android Xiaomi Mi 9 Ortaya Çıktı!

Xiaomi’n in 2019 yılında tanıtacağı yani amiral gemi modeli Xiaomi Mi 9 ortaya çıktı. İşte Xiaomi M 9 hakkında ilk bilgiler. 

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin 2019 yılına damga vurması beklenen yeni amiral gemi modeli Xiaomi Mi 9 ilk kez sızdırıldı. 5G bağlantı teknolojisini destekleyen Snapdragon 855 işlemciden güç alacak olan Xiaomi Mi 9 modelinde de su damlası çentikli ekran bulunacak. 

6.4 inç büyüklüğüne ince çerçeveli bir ekran tasarımına sahip olacak olan Xiaomi mi 9 ayrıca 19:5 : 9 en – boy oranına sahip olacak. Arka tarafında üçlü kamera sisteminin kullanılacağı Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi 9’un ana kamerası 48 megapiksel çözünürlüğüne Sony IMX596 sensöründen oluşacak. Xiaomi Mi 9’un ana kamerasındaki bir diğer kameranın çözünürlüğü 18 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Xiaomi Mi 9’un arkasında bulunacak olan üçüncü kamera ise 8 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Xiaomi Mi 9 ayrıca ku

Son olarak önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen Xiaomi Mi 9 ekran üzerinden parmak izi okuma teknolojisine de sahip olacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.