Kapat

Xiaomi Mi Mix 2, Snapdragon Android Oreo ile 11 Eylül’de piyasaya çıkacak

Anasayfa
Mobil Xiaomi Mi Mix 2, Snapdragon Android Oreo ile 11 Eylül’de piyasaya çıkacak

Mi Mix 2’nin henüz tanıtılmayan bir işlemci kullandığı ortaya çıktı!

Xiaomi, 11 Eylül’de Mi Mix 2’yi Çin’de gerçekleşecek bir etkinlikte başlatmayı resmen onayladı. Lansmanın öncesinde,  Mi Mikser 2’nin Qualcomm Snapdragon 835 işlemci ile birlikte geleceğini ve Android Nuga tabanlı MIUI 9 OS üzerinde çalışacağını ileri süren birkaç sızıntı ve söylentiye maruz kaldı. Ancak, şimdi yeni bir sızıntı tamamen farklı bir hikaye anlatıyor. Xiaomi Mi Mix 2 en son Android 8.0 Oreo modelinde çalışıyor.

Yeni sızıntı ayrıca Mi Mix 2’nin kamera detaylarını da ortaya çıkarıyor. Sızdırılan bilgilere göre cihazın, birincil kameranın 20 megapiksel çözünürlüklü bir sensörle birlikte verileceği bir çift kamera seti ile birlikte gelmesi bekleniyor.
6.2 inç büyüklüğündeki 2960×1440 piksel ekranla geleceğini gösteren son sızıntıda modelin 3 boyutlu yüz tanıma Teknolojisi, 20 MP kamera, 256 GBdahili depolama, 4400 mAh batarya ve Android 8.0 Oreo üzerinde çalışan MIUI9 ile geleceği görülüyor.
İlgili Haber

Daha önce sızdırılmış olan rapor, geçen yılın ekim ayında başlatılan Mi Mix’in önceki modelinde olduğu gibi, Mi Mix 2’nin ekran-vücut oranının yüzde 93’ü ile geleceğini önermişti. Yeni sızıntının aksine, önceki söylentiler Mi Mix 2’nin bir Qualcomm Snapdragon 835 işlemci ve Android Nuga tabanlı MIUI 9 yazılımı ile birlikte gönderileceğini ima etti. Akıllı telefonun 6 gig RAM ile gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.