Kapat
  • Paylaş
  • 805

Xiaomi Redmi 7 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

Anasayfa
Android Xiaomi Redmi 7 Pro Özellikleri Ortaya Çıktı!

İşte Xiaomi Redmi 7 Pro özellikleri ve çok daha fazlası.

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’nin merakla beklenen yeni akıllı telefon Xiaomi Redmi 7 Pro modelinin özellikleri ortaya çıktı. İşte Xiaomi Redmi 7 Pro özellikleri ve çok daha fazlası.

2018 yılının sonuna geldiğimiz şu günlerde akıllı telefon üreticileri çalışmalarını hızlandırmış durumda. 2019 yılına damgasını vurmak isteyen akıllı telefon üreticileri, üst seviye akıllı telefon modellerini 2019 yılının ilk çeyreğinde satış sunmak için çalışmalarına hız verdiği için bu durum fazla sızıntıya da neden olabiliyor. Bu firmalardan birisi olan Xiaomi’nin de merakla beklenen yeni akıllı telefon Xiaomi Redmi 7 Pro sızdırılan akıllı telefon modelleri arasına katıldı.

Yüksek seviyedeki özellikleri uygun fiyat etiketiyle kullanıcılarla buluşturan Xiaomi’nin en sevilen akıllı telefon serilerinden birisi olan Xiaomi Redmi serisinin yeni üyesi Xiaomi Redmi 7 Pro ortaya çıktı.Çin sertifikasyon kurumu olan TENAA’da ortaya çıkan Xiaomi Redmi 7 Pro’nun görünümüyle birlikte özellikleri de ortaya çıktı.

Xiaomi Redmi 7 Pro Özellikleri

Xiaomi’nin en çok sevilen akıllı telefon serilerinden birisi olan Xiaomi Redmi serisinin yeni modeli Xiaomi Redmi 7 Pro’nun en dikkat çekici yanı ise, Xiaomi’nin Redmi 6 Pro modelinde kullandığı çentikli tasarımın, Xiaomi Redmi 7 Pro modelinde bulunmaması. Ekran kasa oranını yükseltmek isteyen Xiaomi çentikli bir tasarım yerine sadece kamera çentiğinin olduğu su damlacığı şeklinde bir çentiği Redmi 7 Pro modelinin tasarımında kullanmış.

Tıpkı Xiaomi Redmi 6 Pro modelinde olduğu gibi 5.84 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan bir ekranla gelmesi beklenen Xiaomi Redmi 7 Pro 19:9 ekran oranı sunacak. Xiaomi Redmi 7 Pro’nun ekranı şimdilik henüz detayları bilinmeyen Corning’in yeni nesil bir Gorilla Glass camı ile korunacak.

147.76 x 71.89 x 7.8 mm boyutlarına sahip olacak olan Redmi 7 Pro’nun TENAA’da M19 ibaresiyle ortaya çıkmasıyla birlikte cihazın yakın bir zamanda satışa sunulacağı anlaşılıyor. Xiaomi’ye yakın kaynaklar tarafından aktarılan bilgilere göre Xiaomi Redmi 7 Pro 2019’un ilk çeyreğinde kullanıcılarla buluşacak. Henüz fiyatı belli olmayan Redmi 7 Pro’nun ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.