Kapat
  • Paylaş
  • 243

Yeni iPhone Modelleri 2019 Teknolojisine Ayak Uyduracak!

Anasayfa
Mobil Yeni iPhone Modelleri 2019 Teknolojisine Ayak Uyduracak!

Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modellerinin özelliklerinin ve tasarımının nasıl olacağı merak ediliyor. Gelen son bilgilere göre yeni iPhone modelleri 2019 teknolojisine ayak uyduracak.

Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modellerinin özelliklerinin ve tasarımı merak edilirken yeni iPhone modelleriyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Gelen bilgilere göre Apple’ın 2019 yılında tanıtacağı yeni iPhone modelleri tasarımsal anlamda büyük bir yenilikler sunmayacak. Analistler tarafından aktarılan bilgilere göre yeni iPhone modelleri 2019 yılının teknolojilerine ayak uyduracak.

Atherton Research’tan Jean Baptiste Su’ya göre 2019 yılının iPhone modelleri kısıtlı özelliklere sahip olmayacak. Su’nun aktardığı bilgilere göre özellikle 2019 yılında çıkacak olan amiral gemi modellerinin ekranın altından parmak izi okuyucusuna sahip olacak olması Apple’ın da 2019 yılı iPhone modellerine bu özelliği koymasını sağlayacak. Apple böylelikle 2019 yılının modasını iPhone modellerine getirecek.

Su’ya göre ayrıca yeni iPhone modeli ayrıca Type C bağlantı noktasına da sahip olacak. Apple böylelikle başta Mac modelleri olmak üzere iPad ve iPhone modellerinde tek bir bağlantı noktası olan USB Type C bağlantı noktasına geçmiş oldu.

Apple ayrıca yeni iPhone modellerin de daha ufak bir çentik tasarımı kullanacak. 2019 yılının Eylül ayında satışa sunulacak olan yeni iPhone modellerinin özelliklerinin önümüzdeki aylarda ortaya çıkmaya başlaması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.