Kapat

YouTube TV uygulaması ‘Roku’

Anasayfa
Sosyal Medya YouTube TV uygulaması ‘Roku’

YouTube TV uygulaması, bugün itibariyle Roku cihazlarında kullanıma sunulmuştur.

Google daha önce, YouTube’un canlı TV servisinin 2018 yılının ilk çeyreğinde Roku ve Apple TV’ye gelecek olduğunu ve bu gecikmeyi takiben başlatma tarihini 2017 yılının sonundan itibaren geride bıraktığını açıkladı. Şimdiye kadar YouTube TV, rakiplerle karşılaştırıldığında salon aygıtı desteğiyle oldukça sınırlıydı; yalnızca seçkin akıllı TV’ler (LG ve Samsung modelleri), Android TV, Chromecast ve Xbox One cihazları için destek sağlıyordu.
Birden çok pazar araştırma raporuna göre, Roku, YouTube TV gibi bir TV uygulaması için ele alınması gereken önemli bir platform, ABD’de en popüler platform olan Roku’nun statüsüne göre. Bununla birlikte, YouTube TV’de olduğu gibi, genellikle yeni bir uygulama elde etmek için en yeni platformlardan biridir.
Kullanıcılar, YouTube TV’ni ücretsiz denemeye başlamayı seçebilir, ardından devam etmek için ayda 130 TL’lik faturalandırmayı veya iptal etmeyi seçebilir.
YouTube TV’nin avantajlarından birisi, fırsatlar daha sonra ortadan kaldırıldığında ABC, NBC, CBS ve Fox gibi ağlara ekleme yapmak yerine ülke çapında yayın yapmak yerine canlı yayın pazarlarındaki yayın ağlarına dahil edilmesi üzerinde daha ağır bir odak noktası olması. Bu, çoğu YouTube TV abonesinin ana kanallara, yanı sıra CW, Disney Channel, ESPN, FX, Telemundo ve daha pek çok popüler şebekeye erişebileceği anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.